Haber Detayı
04 Nisan 2021 - Pazar 17:03
 
Turnuva bitti dereceye girenler…
61 yarışmacının katıldığı ve ilk 4 dereceye girenlerin ödüllendirildiği....
SPOR Haberi
Turnuva bitti dereceye girenler…

Büyükşehir Belediyesince düzenlenen masa tenisi turnuvası sona erdi. Derece girenler, düzenlenen bir törenle ödüllerini aldılar. 61 yarışmacının katıldığı ve ilk 4 dereceye girenlerin ödüllendirildiği törenle ilgili yayınlanan bültende;

“Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı Kadın, Aile, Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Gençlik Merkezi’nde geçtiğimiz günlerde başlatılan Masa Tenisi Turnuvası düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

Aile, Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından Sanat Sokağı içerisinde yer alan Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı. Masa Tenisi Turnuvası ödül töreninde dereceye giren gençlere ödüllerini veren Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Latif Okyay, gençlerin bu tür aktivitelerle uğraşmasının önemine değindi. Daha sonra gençlerle tanışıp eğitim üzerine bir süre sohbet eden Genel Sekreter Yardımcısı Okyay, turnuvada dereceye giren gençlere ödüllerini verdi. Masa Tenisi Turnuvası’nda dereceye giren gençlerden birinciliği kazanana 1000 TL, ikinciliği kazanana 750 TL, üçüncülüğü kazanana 500 TL ve dördüncülüğü kazanana ise 250 TL ödül verildi. Gençlik Merkezi bünyesinde 16-26 yaş aralığında merkezdeki hizmetlerden yararlananlar arasında gerçekleştirilen turnuvaya 61 yarışmacı katılım sağladı.” İfadeleri yer aldı.

 

Bülten-gazetemalatya.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Turnuva, bitti, dereceye, girenler…,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });