Haber Detayı
28 Mayıs 2020 - Perşembe 15:59
 
Vezneler hafta sonları da açık
Son ödeme tarihi 31 Mayıs olan Emlak, İlan- reklam ile Çevre- temizlik vergilerinin ilk taksitleri..
EKONOMİ Haberi
Vezneler hafta sonları da açık

Son ödeme tarihi 31 Mayıs olan Emlak, İlan- reklam ile Çevre- temizlik vergilerinin ilk taksitleri için Vezneler açık olacak. Battalgazi Belediyesinden yapılan duyuruya göre son ödeme tarihleri tatil günlerine  rastlaması nedeniyle veznelerin 30 Mayıs Cumartesi ve 31 Mayıs Pazar Günleri de Belediye bünyesindeki veznelerin hizmet verecekleri açıklandı. Vatandaşların cezai müeyyideyle karşılaşmamaları için yapılan duyuruda;

“Battalgazi Belediyesi, emlak ve çevre temizlik ile ilan-reklam vergilerinin birinci taksitini yatırmak isteyen mükellefler için veznelerini 30 Mayıs Cumartesi ile 31 Mayıs Pazar günleri 08. 00 ve 17.00 saatleri arasında açık tutacak.

Battalgazi Belediyesi, emlak, çevre temizlik ile ilan reklam vergilerinin birinci taksitini yatırmak isteyen mükellefler için tahsilat veznelerini cumartesi ve pazar günleri açık tutacak. Son ödeme tarihi 31 Mayıs 2020 Pazar günü olan emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi ile ilan-reklam vergilerinin birinci taksitini yatırmak isteyen vergi mükellefi vatandaşların, son ödeme tarihi hafta sonuna gelmesi nedeniyle yasal zorunluluktan ötürü cezalı ödeme yapmak zorunda kalmalarını önlemek için hafta sonu veznelerini açık tutma kararı aldı.

Belediye hizmet binasında bulunan vezneler 30 Mayıs Cumartesi ile 31 Mayıs Pazar günleri 08. 00 ve 17.00 saatleri arasında açık olacak. Vatandaşlar, vergilerini, veznelere nakit ve kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi www.battalgazi.bel.tr web sayfasının e-belediye modülü ile internet üzerinden de ödeme yapabilecek.” Bilgileri yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vezneler, hafta, sonları, da, açık,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });