Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 17:26
 
Ülke ve bizim için
Onlar bu ülke ve bizim için 7/24 ülkenin bütünlüğünü sağlamak, vatandaşların güvenliğini sağlamak..
GÜNDEM Haberi
Ülke ve bizim için

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Polis teşkilatını 175. Kuruluş yıldönümü nedeniyle polisi noktalarını ziyaret etti. Ziyaretle ilgili yayınlanan bültende;  
“Vatanımızın bütünlüğünü ve Milletimizin güvenliğini sağlayan Emniyet güçlerimizin bugün 175. Yıl dönümünü kutlamak üzere Polis noktasındaki arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Polis arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyoruz. Bizler her zaman onların yanındayız. Onlar bu ülke ve bizim için 7/24 ülkenin bütünlüğünü sağlamak, vatandaşların güvenliğini sağlamak adına kendi canları seve seve bu hususta feda ediyorlar. Onlara şükranlarımızı ve minnetlerimizi ifade ederken, şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ise sabırlar diliyorum. Görevi başında olan polis kardeşlerimiz ile polis teşkilatımıza huzurlu ve sağlıklı bir hayat temennisinde bulunuyorum. Sizleri seviyoruz, iyi ki varsınız. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Bilindiği üzere Ülkemizde korona salgını ile karşı karşıya kalmış durumda. Milletimizin, Devletimizin göstermiş olduğu birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu hep birlikte yaşıyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız bu hastalığın kısa sürede sonuçlanması için sizlerde evinizde kalın. Bunu yaparak bizlere yardımcı olun. Güvenlik güçlerimiz gece gündüz burada sizin güvenliğinizi ve sağlığınızı koruma adına ellerinden gelen çabayı sarf ediyorlar. Rabbim onları esirgesin, onların yar ve yardımcısı olsun” dedi.
“SAAT 21:00’DA POLİSLERİMİZİ HEP BİRLİKTE ALKIŞLIYORUZ”
Öte yandan Başkan Güder, polis haftası nedeniyle Malatyalı ve Battalgazili vatandaşlara çağrıda bulunarak; ”10 Nisan Cuma günü daha önce sağlık çalışanlarımızı saat 21:00’da ülke olarak hep beraber alkışlamıştık. Yarın akşamda saat 21:00’da güvenlik güçlerimizi, değerli polislerimizi de balkonlarımıza çıkarak, ışıklarımızı yakıp söndürerek onları alkışlayacağız” ifadesini kullandı.

Bülten

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülke, ve, bizim, için,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });