Haber Detayı
04 Ocak 2019 - Cuma 13:01
 
Malatya için projeler hazır
Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyetine ziyaret etti.Ziyartte projeleri hakkında da bilgiler veren Gökçe; “ Malatya’nın sosyal ve çağdaş bir kent olması adına çalışmalarımız yaptık ve projeler cebimizde” diyerek, herkesin oylarına talip olduklarını söyledi.
SİYASET Haberi
Malatya için projeler hazır

 
 
10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle (MGTC) Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’ne ziyaret gerçekleştiren CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe’yi MGTC Başkanı Fatih Avcı ile MGTC yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
 
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Avcı; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü hafta gibi kutlayacağız. Gazetecilerin mesleki hayatlarında, çalışma şartlarının iyileştirilmesi noktasında çalışan gazeteciler günü, gazeteciler için bayram olarak kutlanıyor. Bu nedenle de cemiyetimize de siyasilerimizden bir takım ziyaretler gerçekleşiyor. Bugünde CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe bizleri ziyaret etti. Ziyareti için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi. 
CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Soner Gökçe ise seçildiği takdirde Malatya’nın her noktasına eşit hizmet götüreceğini belirterek  “Bugün Burada çok genç ve pozitif bir yönetim gördüm. 31 Marta yerel seçimleri ile ilgili olarak, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylık sürecinde de ilk ziyaretlerimizi basın mensubu arkadaşlarımıza ve bu noktadaki temsilcilere ziyaretler yapmak istedik. 31 Mart’ta bir yerel seçim var ve büyük bir heyecanla hazırlanıyoruz. Projelerimizle, yaptığımız hazırlıklarla, Malatya kamuoyuna, tüm seçmen kitlemize ulaşmak adına hazırlıklarımız yaptık. Önümüzdeki süreçte Malatya’mızın, tüm toplumumuzun ihtiyaç durumuna göre hazırlanmış projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Tüm kesimi kucaklayan, hitap eden, herkesin ve her kesimin adayı olarak yola çıktık. Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İnönü, Özal, Recai Kutan’ımız ayrı bir değerdir. Sadece CHP’den değil, AK Partili, MHP, İYİ, Saadet ve diğer tüm partili seçmenlerin oylarına talibiz.  Onlara hizmet etmek adına irademiz ortadadır. Malatya’nın tüm köşesinde tespitlerimizi yaptık. İhtiyaca göre projelerimizi hazırladık. Maalesef 16 yıldır ilimiz fakirleşmiş vaziyettedir. Bazı bölgeler dışında bir ayrım yapılmıştır. Hizmetler bölgelere eşit dağıtılmamıştır. Özellikle çevreyolunun altı ile ilgili çok önemli projelerimiz var. Sosyal ve çağdaş bir kente sahip olmak adına çalışmalarımız yaptık. Malatya’nın trafik, turizm, istihdam sorununu çözmek adına projelerimiz cebimizde.  Bizim için önemli olan tarımla ilgili projemizi de ilerleyen zamanda açıklayacağız” diye konuştu.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatya, için, projeler, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı