Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:39
 
Malatya Final Okullarında yaz sporları kursu
Malatya Final Okullarında Yaz sporları kursu ile öğrenciler keyifli bir yaz geçirecek.
EĞİTİM Haberi
Malatya Final Okullarında yaz sporları kursu

 

Malatya Final Okulları’nda her yaz tatili döneminde tatlı bir telaş başlar. Öğrenci ve okulu tanımak isteyen velilere yönelik, eğitim ve eğlencenin bir arada olduğu bir yaz tatili programı öğrenciler için hazırlanır.

 

Ayrıca Final Okulları’nda yaz okulu çalışmaları, ile çocukların sosyal, psikolojik ve bedensel gelişimine destek verme, çeşitli spor branşlarını tanıtma, öğretme ve yeteneklerini keşfetmelerine rehberlik etme amacıyla sürdürülmektedir. 

 

Alanında deneyimli spor antrenörleri, eşliğinde tenis,yüzme ve futbol yaz kursları ile Malatya Final okulları çocukların sportif gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

 

 

Yaz okulları boyunca Final Okulları kampüslerindeki tüm olanaklar öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Bu sayede öğrencilerin, yıl içinde isteyip de yapmaya fırsat bulamadıkları tüm sportif, sanatsal ve sosyal etkinlikleri doya doya gerçekleştirme fırsatı bulmaktadırlar.

 

Malatya Final Okulları’nda düzenlemekte olan  yaz okulları hakkında daha fazla bilgi almak için   0 (532) 393 72 93’nolu numarayı arayabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatya, Final, Okullarında, yaz, sporları, kursu,
Yorumlar
Haber Yazılımı