Haber Detayı
12 Nisan 2018 - Perşembe 12:50
 
Malatya demek Esenlik demek
12.Düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarında Esenlik Nergis ve Meston markaları ile yerini aldı.
GÜNDEM Haberi
Malatya demek Esenlik demek

 

Çevre illerden de çok sayıda katılımın sağlandığı fuara Bölge halkından da büyük ilgi vardı.

Saat: 13.30 da yapılan açılışla birlikte kapılarını ziyaretçilerine açan fuara firmalarında geniş katılım sağladığı görüldü.

Fuar alanında ziyaretçilerini Nergis ürünleri ve Meston yapı elemanları ile tanıştıran Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz fuar ve Malatya tarımı ile ilgili olarak "Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızın bir sözü ile başlamak da fayda var Malatya adeta fuarlar şehri olacak demişti ve gerçektende birçok fuara ev sahipliği yapan Malatya bugün 12. si düzenlenen bu fuarı gerçekleştiriyor.Biz Esenlik olarak üretim kapasitemizi çok ciddi bir noktaya taşıdık. Üreten bir güç olarak Malatya’dan bölgeye ve Türkiye’ye hizmet veriyoruz.Esenlik Meston, Nergis, Epak, Kernek gibi markaları ile Malatya’ya adeta katma değer sağlıyoruz.Malatya coğrafik konumu ile adeta bir üretim havzası bizde bu avantajlarımızı kullanarak Malatya adına üretim yaparak Türkiye pazarına sürüyoruz.biz aynı zamanda Nergis ve Kernek markaları ile yenile bilir ve içilebilir ürünleri, Meston markası ile Ağaç ve beton elamanlarını kamu kurum ve kuruluşlarına ve belediyelere hizmet olarak sunuyoruz.Esenlik her yıl gücünü katlayarak yoluna devam ediyor, diyen Genel Müdür Hulusi Boyraz  Epak kimya olarak da Türkiye’de 81 İlde DMO olarak bizimle çalışıyor. Bu da hem bizim için hemde Malatya Büyük Şehir Belediyesi için de ayrı bir gurur kaynağı haline geldi.Bizlerin bütün derdi ve mücadelesi Malatya ve Malatya’lı içindir, bölgenin üreten gücü olarak Malatya’nın ürünlerini nasıl hak ettiği değere ulaştırır ve üretime katarız budur mücadelemiz.Bu fuarda Malatya için büyük bir fırsattır bizlerde Esenlik olarak fuardaki yerimizi aldık fuara emeği geçen başta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’a ve ekibine teşekkür ediyoruz."dedi

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Malatya, demek, Esenlik, demek,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Malatya demek Esenlik demek
Malatya demek Esenlik demek
Malatya demek Esenlik demek
Yorumlar
Haber Yazılımı