Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 21:19
 
Lösemili çocuklara Jandarma sürprizi
Jandarmadan TÖTM’de tedavi gören lösemi hastası çocuklara jest. Üniformalı Jandarmaları karşılarında..
ASAYİŞ Haberi
Lösemili çocuklara Jandarma sürprizi

Jandarmadan TÖTM’de tedavi gören lösemi hastası çocuklara jest. Üniformalı Jandarmaları karşılarında gören çocuklar, kısa süren şaşkınlıkları bir anda sevince dönüştü. Jandarmalarla koyu bir sohbete giren çocukların mutluluklarını gören aileler, jandarmalara defalarca teşekkür etti. Ziyaretle ilgili yapılan açıklamada;

Malatya İl Jandarma Komutanlığı Çocuk ve Kadın Kısım Amirliğince 02-08 Kasım Lösemili Çocuk Haftası olması sebebiyle Turgut Özal Tıp Fakültesinde yatarak tedavi gören (45)Lösemili çocuk hastamıza yönelik hediye dağıtım faaliyeti düzenlenmiştir.

Malatya İl Jandarma Komutanlığınca (1)Sb, (2) Astsubay ve Malatya İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Necmi İNCE’ nin eşi Songül İNCE hanımefendinin de katılımları ile ziyarette bulunuldu. Jandarmayı karşılarında gören çocuklar büyük bir mutluluk yaşadı. Jandarma ile birlikte zaman geçirmekten oldukça mutlu olan çocuklar Jandarma personeli ile sohbet etti. Ziyaret edilen çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Çocukların yanlarında bulunan aileleriyle de sohbet eden Jandarma personeli ailelere geçmiş olsun dileğinde bulunarak acil şifalar diledi. Aileler ve hastane yönetimi “Ziyarete katılan tüm Jandarma personeline göstermiş olduğu bu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz, çocuklarımız çok mutlu oldu” diyerek duygularını ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Lösemili, çocuklara, Jandarma, sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });