İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Terapide muhabbet kuşu
Terapide muhabbet kuşu
Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 19:47
 
Kurullarda da görev dağılımı
Başkanlığına Avukat Berna Karadaş seçilirken Ali Rıza Mengüşoğlu Başkan Yardımcılığına, Av. Ayten..
SİYASET Haberi
Kurullarda da görev dağılımı

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen 37. Olağan Kongre sonrasında göreve başlayan CHP’li yöneticiler, İl yönetimindeki görev dağılımından sonra Disiplin Kurulunda da görev dağılımını yaptı.  Yapılan görev dağılımında Av. Berna Karadaş CHP İl Disiplin Kurulu başkanı oldu.

8. Şubat tarihinde yapılan kongrenin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanlığında görev dağılımı devam ediyor. İl başkanı Enver Kiraz ve Disiplin Kurulu Üyelerinin katılımıyla parti il binasında düzenlenen toplantıda disiplin kurulunun görevlendirmesi yapıldı. En yaşlı üye Zülfikar Yıldırım başkanlığında yapılan toplantıda gizli oylama ile kurul üyelerinin görevleri belirlendi. Oylama sonucunda CHP Malatya İl Teşkilatı Disiplin Kurulu Başkanlığına Avukat Berna Karadaş seçilirken Ali Rıza Mengüşoğlu Başkan Yardımcılığına, Av. Ayten Demirtaş ise kurul sekreterliğine seçildiler.  

CHP Disiplin Kurulunda yer alan diğer üyeler ise; Hüseyin Kutlar, Onat Yılmaz, Ali İhsan Uçar, Zülfikar Yıldırım, Neriman Çelik ve Ali Cücemen.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kurullarda, da, görev, dağılımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });