Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 12:20
 
Kuluncak'ta dezenfekte oldu
Kuluncak ilçemizde, korona virüsü’ne karşı önlem almak amacıyla halkın yoğun olarak..
Çevre Haberi
Kuluncak'ta dezenfekte oldu

Korona virüse karşı başlatılan dezenfekte çalışmaları Kuluncak İlçesinde de sürüyor. Kuluıncak Belediyesi de, insanların bir arada bulundukları mekan ve alanları dezenfekte etti. Dezenfekte çalışmalarının artarak sürdürüleceği belirtilen açıklamada; 
Kuluncak ilçemizde, korona virüsü’ne karşı önlem almak amacıyla halkın yoğun olarak kullandıkları mekanlarda dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları devam ediyor.
İlçe genelinde devam eden salgın hastalıklara karşı alınan tedbirler çerçevesinde belediye ekiplerimiz vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda titizlikle temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Okullar, ibadethaneler, kamu kurumları dezenfekte çalışmalarının sıklıkla yürütüldüğü alanlarda dezenfekte çalışması gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz' “İlçemiz genelinde Belediye personellerimiz dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.Başta resmi kurumlarımız olmak üzere insanlarımızın toplu olarak bulundukları ve kullandıkları alanlarda dezenfekteye devam ediyoruz. Öncelikle virüs salgınının yayılmasını engellemek ve hemşehrilerimizi virüsten korumak amacıyla bu çalışmalarımızı artırarak ara vermeden devam edeceğiz. İlçemizde düzenli periyotlarla devam eden ilaçlama çalışmalarını sıklaştıracağız. Biz önlemlerimizi alıyoruz, bizimle birlikte vatandaşlarımızın da Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan bilgilendirmeleri dikkate almalarını ve duyarlı olmalarını rica ediyorum” ifadeleri yer aldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kuluncak'ta, dezenfekte, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });