Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 20:08
 
Kibarca verginizi ödeyin uyarısı
Yeşilyurt Belediyesi’nden mükelleflere kibarca uyarı.Yeşilyurt Belediyesi, mükellefleri, emlak, çevre temizlik ve ilan –reklam vergilerinin son ödeme günlerinin yaklaştığını ve ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda..
EKONOMİ Haberi
Kibarca verginizi ödeyin uyarısı

Yeşilyurt Belediyesi’nden mükelleflere kibarca uyarı. Emlak, çevre temizlik ve ilan –reklam vergilerinin son ödeme günlerinin yaklaştığını ve ödemelerini son güne bırakmamaları konusunda uyardı.

İller Bankasından payları giderek küçülen Belediyeler, gözlerini yasal alacakları olan vergi mükellefi vatandaşa çevirdi. Büyükşehir Belediyesinin, vergi alacakları konusunda “tolerans yok, af yok, cezai müeyyide var” yönlü açıklamalarından sonra Yeşilyurt Belediyesinden de vergi taksitleri konusunda vatandaşların zor durumda kalmamaları için uyarı geldi. 

Borç ödeme işlemlerinin veznelerde yoğunluk yaşanmaması için son güne bırakılmaması konusunda vatandaşlara uyarıda bulunan Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Nogay, “Emlak vergisi ile işyerlerinin çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin 2019 Yılı 2.Taksit ödemelerinin son tarihi 30 Kasım 2019 olarak belirlenmiştir. Vatandaşlarımız ödemelerini Yeşilyurt Belediyesinin MAŞTİ Karşısındaki Hizmet Binası ile Malatya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasındaki tahsilat veznelerimizden ve ‘yesilyurt.bel.tr’ sitemizdeki e-ödeme sistemi üzerinden 30 Kasım 2019 günü saat 17:00’e kadar yapabilirler. Vatandaşlarımızın bu işlemlerini son güne bırakmadan rahat bir ortamda yapmalarını tavsiye ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kibarca, verginizi, ödeyin, uyarısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });