Haber Detayı
26 Eylül 2020 - Cumartesi 19:07
 
Kaçmaz, İlçe Müdürlüğüne atandı
Malatya (eski Turan Emeksiz) Lisesi Müdür Ali Kaçmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu. Ulu önder..
EĞİTİM Haberi
Kaçmaz, İlçe Müdürlüğüne atandı

Malatya (eski Turan Emeksiz) Lisesi Müdür Ali Kaçmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren paylaşımlar yaptığı iddiasıyla görevden alınan Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut’un yerine Malatya Lisesi Müdürü Ali Kaçmaz atandı.

Ali Kaçmaz’ın Müdürlüğe atanmasını  oğlu  kamuoyuna duyurdu

Melikşah Kaçmaz, twitter hesabında yayınladığı paylaşımda, “Kıymetli babam Ali Kaçmaz Malatya Battalgazi İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü’ne atanmıştır. Başöğretmen M.Kemal Atatürk’ün ; “En önemli ve feyizli görevlerimiz, milli eğitim işleridir. Milli eğitim işlerinde mutlaka muzaffer olmak lazımdır. Bir milletin gerçek kurtuluşu ancak bu suretle olur.” Sözünü yerine getirmek için ömrü boyunca çabalamıştır ve ömrü vefa ettiği sürece çabalayacaktır. Rabbim utandırmasın …” ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Geylan tarafından Milli Eğitim Bakanı Selçuk’a şikâyet edilmişti

Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut, Atatürk’e yönelik olarak paylaştığı ileri sürülen hakaret içerikli sosyal medya paylaşımı nedeniyle, Temmuz ayında Türk Eğitim – Sen Genel Başkanı Talip Geylan tarafından Milli Eğitim Müdürü Ziya Selçuk’a şikâyet edilmişti.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u etiketleyerek ve Battalgazi Milli Eğitim Müdürü Recep Bulut’un yaptığı iddia edilen paylaşımın görselini de alıntılayarak yaptığı sosyal medya paylaşımında, “Bu paylaşımın sahibi, halen bir Büyükşehrimizin merkez ilçelerinde birinde Milli Eğitim Müdürlüğü yapıyor. Çocuklarımıza tarihini ve ecdadını sevdirmeyi öğretmesi gereken bu müptezeli @tcmeb’in ve Milletimizin vicdanına havale ediyorum” demişti.

Malatyahaber.com-gazetemalatya.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaçmaz,, İlçe, Müdürlüğüne, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });