Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 14:13
 
İlk ziyaret Valiliğe
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Malatya’ya gelen Hindistan Büyükelçisi Bhattacharyya, ilk olarak Valiliği ziyaret etti. Makamda gerçekleşen ziyarette..
GÜNDEM Haberi
İlk ziyaret Valiliğe

Hindistan Ankara Büyükelçisi Malatya’da. Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Malatya’ya gelen Hindistan Büyükelçisi Bhattacharyya, ilk olarak Valiliği ziyaret etti. Makamda gerçekleşen ziyarette Vali Aydın Baruş, İki ülke arasında ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda yapılacak çalışmalara desteklerinin tam olduğunu belirtti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Malatya'ya gelen Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Bhattacharyya, Vali Aydın Baruş’u makamında ziyaret etti.

Valiliğe gelişinde ilk olarak Valilik Şeref Defteri'ni imzalayan Büyükelçi Bhattacharyya, Malatya’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Konuğuyla bir süre sohbet eden Vali Aydın Baruş, İki ülkenin sosyal, ekonomik ve kültürel ilişkilerine katkı yapacak çalışmalara desteklerinin tam olduğunu belirtti. Büyükelçiye Malatya hakkında bilgiler veren Vali Baruş, Büyükelçi Bhattacharyya’nın nazik ziyaretinden memnun olduğunu dile getirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlk, ziyaret, Valiliğe,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });