Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 13:17
 
Elektrikçilere güvenli sürüş eğitimi
Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa "Sahadan önce sürücü güvenliği..
ASAYİŞ Haberi
Elektrikçilere güvenli sürüş eğitimi

Elektrikçilere güvenli sürüş eğitimi
Malatya'nın enerji (elektrik) dağıtımını üstlenen Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (FEDAŞ) çalışanlarına güvenli sürüş eğitimi verdi. Malatya Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa "Sahadan önce sürücü güvenliği" başlığıyla düzenlenen eğitime sahada çalışan FEDAŞ personeli katıldı. sürücü güvenliği adıyla verilen eğitimlerin tamamlanmasıyla ilgili FEDAŞ'dan yapılan açımlama şöyle;
"Elektrik Dağıtım A.Ş., ‘Sahadan önce sürücü güvenliği’ sloganıyla Malatya’da çalışanlarına güvenli sürüş eğitimi düzenledi.
Sorumluluk bölgesindeki enerji altyapısını güçlendirmek amacıyla yatırımlarına hız kesmeyen Fırat EDAŞ, uzmanlık gerektiren konularda verdiği eğitimlerle çalışanlarına yatırım yapmayı da ihmal etmiyor. Kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtımı hizmeti vermek için 7/24 hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Fırat EDAŞ, sıfır iş kazası bilinciyle Malatya’da İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde saha çalışanlarına ‘Güvenli Sürüş Eğitimi’ gerçekleştirdi.
Çalışanlar, eğitmenlerden aldıkları kursu başarı ile tamamladı. ‘Sahadan önce sürücü güvenliği’ sloganıyla iş sağlığı ve güvenliği kapsamında verilen eğitimin içeriği; çalışanların emniyetli ve güvenli bir şekilde sahaya ulaşım, sürücü güvenliği ve sürüş tekniklerinden oluştu. Verdiği eğitimlerle iş kazası risklerinin azaltılması, çalışanlarının güven duygusunun ve motivasyonun artırılmasının yanında bilgi ve becerilerinin geliştirilmesini hedefleyen Fırat EDAŞ, eğitimlerin aralıksız devam edeceğinin altını çizdi."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Elektrikçilere, güvenli, sürüş, eğitimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });