Haber Detayı
25 Ekim 2020 - Pazar 12:17
 
Edep ya hu,
Özel sektör fabrikaları ile kamu yatırımlarını toplu açılışlarının İtfaiye Hizmet..
SİYASET Haberi
Edep ya hu,

Özel sektör fabrikaları ile kamu yatırımlarını toplu açılışlarının İtfaiye Hizmet Binasında yapılmasını “Siyasi şov” olarak niteleyen ekonomist M. Bahadır Altaş,sosyal medya hesabından  “ Korona salgınına rağmen yatırımlarından vazgeçmeyen ve onbinlerce işçiye istihdam sağlayan yatırımcılara büyük haksızlıktır” diye seslendi. Ekonomist  Altaş, yerel yöneticilerin, emekçi ve yatırımcıları hiçe saydığını ve onlara büyük haksızlık yapıldığını ima ederek “ Edep ya hu” ifadelerini kullandı. M. Bahadır Altaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da;

"İTFAİYE BİNASINDA TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ"

Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın

Katılımı ile Gerçekleşecek olan Özel Sektör Fabrikaları ve Kamu Yatırımlarının Toplu Açılışı İçin İtfaiye Binasını Tercih Eden Vizyonla Malatya’yı Yönetiyorlar. Edep Ya Hu!

Korona Salgınının Ekonomide Yaratığı Tüm Olumsuzluklara Rağmen Yatırımdan Vazgeçmeyen ve On Binlerce Kişiye İstihdam Sağlayan Fabrikalarının Toplu Açılış Töreni Hangi Gerekçe İle İtfaiye Binasında Yapılır. Bu Tüm Yatırımcılara ve Onların Emekçilerine Büyük Haksızlıktır.

@MBA190344

Ülkemizin Zor Günlerden Geçtiği Bu Günlerde Devletinde de Vatandaşın Yanında Olduğunu Göstermesi Adına Toplu Açılışın OSB Yapılması En Doğru Tercih İken. Açılışı İtfaiye Binasında Yaparak Bu Üzerinde Hiç Kimse Siyasi Şov Yapmasın.

Kaynak: Editör:
Etiketler: özel ve kamu, yatırımları, toplu açılış, itfaiye binası, Cumhurbaşkanı Erdoğan'
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });