Haber Detayı
31 Mart 2020 - Salı 22:27
 
Caddeler pırıl pırıl edilmiş
Akçadağ ve Doğanşehir ilçeleri cadde ve sokaklarını yıkayıp pırıl pırıl hale..
Çevre Haberi
Caddeler pırıl pırıl edilmiş

Büyükşehir Belediyesi, Akçadağ ve Doğanşehir ilçeleri cadde ve sokaklarını yıkayıp pırıl pırıl hale getirmiş. Korona virüs önlemleri kapsamında başlatılan caddeleri yıkama ve dezenfekte çalışmaları Akçadağ ve Doğanşehir ilçeleride başlatıldığını ve diğer ilçelerde de yapılacağı belirtilen bültende;
"Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Corona Virüsüyle mücadele de, Malatya Büyükşehir Belediyesi yoğun mesai harcıyor.
20 günlük periyotta birçok önlem alan Malatya Büyükşehir Belediyesi her gün yeni uygulamalara da imza atıyor. Temizlik, dezenfekte çalışmalarını sık sık yapan Büyükşehir Belediyesi bu çalışmalarını ilçelerde de yapıyor.
Çalışmalar kapsamında Akçadağ ve Doğanşehir ilçelerinde cadde ve sokaklar temizlenerek, dezenfekte edildi. Yeni arazöz makinalarıyla yapılan çalışmalarla Akçadağ’ın ve Doğanşehir’in cadde ve sokakları pırıl pırıl bir hale getirildi. İlçe Meydanları, parklar ve insanların yoğun olarak kullandığı mekanlar yıkanarak, dezenfekte edildi.
Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Akçadağlılar ile Doğanşehirliler hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ettiler.
Temizlik ve dezenfekte çalışmaları Malatya’nın bütün ilçelerinde yapılacak" ifadeleri yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Caddeler, pırıl, pırıl, edilmiş,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });