Haber Detayı
13 Şubat 2021 - Cumartesi 22:23
 
Bolluk,bereketin yanı sıra
temizlenmenin, arınmanın, bolluk ve bereketin yanı sıra barış, kardeşlik, dayanışma gibi ...
SİYASET Haberi
Bolluk,bereketin yanı sıra

“Yüce dinimizin en bereketli aylarına, üç aylara girmiş bulunuyoruz” diyen MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, 3 aylar nedeniyle bir mesaj yayınladı. İl Başkanı Samanlı mesajında

“Ardı ardına birbirini takip eden Recep, Şaban ve Ramazan aylarının ve içlerinde bizlere müjdelenmiş olan kandil gecelerinin nuruna nihayet kavuştuk. Birlik ve beraberliğin önemini daha iyi anladığımız şu günlerde, hiç şüphesiz oruç bizler için bir mükâfattır. Açın ve yoksulun halinden anlamamız ve onlarla rızkımızı bölüşmemiz için bizleri oruçla şereflendiren Rabbimize şükürler olsun.

Manevi hayatımızda önemli bir yer teşkil eden üç ayların getirdiği huzuru hep birlikte yaşamayı temenni ediyorum. Toplum olarak sağlıklı günlere kavuştuğumuzu görmek, yeni bir nizam ile ileri dönük bir dirilişin ilk meyvelerini almak için bu uhrevi ayların getireceği bereketten istifade etmek gerektiğine inanıyorum.

 Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı olarak; temizlenmenin, arınmanın, bolluk ve bereketin yanı sıra barış, kardeşlik, dayanışma gibi duyguların perçinlendiği bu ayların feyzinin, başta Malatyalı hemşerilerimiz olmak üzere tüm Müslümanların üzerinde olmasını diliyorum. Mübarek üç ayların nuru ile hep beraber aydınlanmak temennisiyle” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bolluk,bereketin, yanı, sıra,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });