Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 17:18
 
Bereketin sırrı paylaşmakta
“İşte ve aş’ta bereketin sırrı paylaşmaktan geçiyor” diyen TSO Başkanı Sadıkoğlu..
GÜNDEM Haberi
Bereketin sırrı paylaşmakta

“İşte ve aş’ta bereketin sırrı paylaşmaktan geçiyor” diyen Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Sadıkoğlu’nun mesajında;

“Mesajında birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece tüm hedeflere rahatlıkla ulaşabileceğimizin altını çizen Başkan Sadıkoğlu, “Yeni umutları canlandıran, insanları kaynaştıran, sosyal huzurumuzu da pekiştiren Kurban Bayramına bir kez daha kavuşuyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar birlik ve beraberliğin en üst seviyede yaşandığı günlerdir. Ülke olarak birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece tüm hedeflere rahatlıkla ulaşabileceğimizi unutmayalım. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) olarak ülkemizin hedeflerine katkı sunma adına üyelerimizle her daim birliktelik içindeyiz. Ülke ekonomisine değer katmak için Malatya iş dünyası olarak elimizi taşın altına koyuyoruz. MTSO olarak ilimizdeki istihdam rakamını arttırmak, ihracat rakamlarını yükseltmek ve döviz girdisini çoğaltmak için projeler üretiyoruz, üretmeye de devam edeceğiz” dedi.

“İŞTE VE AŞTA BEREKETİN SIRRI PAYLAŞMAKTAN GEÇİYOR”

Kurban Bayramının paylaşmanın sembolü olduğunu belirten Başkan Sadıkoğlu, şunları söyledi; “İşte ve aşta bereketin sırrının paylaşmaktan geçtiğini ve bu anlayışı ticaret hayatımızda da uygulamamız gerektiğini biliyoruz. Kurban etlerimizi kardeşlerimizle paylaşmayı unutmayalım.

Güzellikler paylaştıkça çoğalır. Bu arada unutmayalım ki Covıd-19 salgını riski hala devam ediyor. Kurban Bayramında da sosyal mesafemizi koruyalım, maske kullanımı konusunda dikkatli ve hassas olalım. Bayram günlerinde sabır ve hoşgörüyü elden bırakmayalım. Bu düşüncelerle, sevgili Malatyalı hemşerilerimin, saygıdeğer üyelerimizin, bayram vesilesiyle şehrimizde bulunan misafirlerimizin Kurban Bayramlarını kutluyorum” ifadeleri yer aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bereketin, sırrı, paylaşmakta,
Yorumlar
Haber Yazılımı }); });